Serwis Informacjny Branży Turystycznej

Wyszukiwarka

» Dla turystów
» Szukam partnera
» Kupię
» Sprzedam
» Chcę wynająć
» Oddam w wynajem
» Dam pracę
» Dam staż
» Szkolenia
» Szukam pracy

Bezpłatne newslettery branżowe


Obecnie czyta je 37259 czytelników!


Zapraszamy do subskrypcji bezpłatnych newsletterów informacyjnych GASTRO-INFO.PL, zawierających najświeższe informacje o ważnych wydarzeniach w branży gastronomicznej.
Otrzymywanie wszystkich newsletterów jest bezpłatne.
Adresy odbiorców newsletterów pozostaną poufne i w żadnym wypadku nie udostępnimy ich innym podmiotom. Zapis na newsletter oznacza akceptację regulaminu serwisu. Z każdego newslettera możesz się w dowolnej chwili wypisać się lub zmienić adres e-mail na który go otrzymujesz.

Dołącz do grona 37259 zadowolonych czytelników newsletterów branżowych GASTRO-INFO.PL!

Wybierz interesujący Cię newsletter:


Podsumowanie tygodnia w turystyce - obecnie 12368 czytelników

Newsletter ten zawiera pełny przegląd wydarzeń związanych z szeroko pojętą turystyką, hotelarstwem, gastronomią, a także komentarze, zapowiedzi artykułów z prasy branżowej, ogłoszenia branżowe, itp.
Jest to tygodnik. Trafi on do Twojej skrzynki e-mailowej w każdy piątek około godziny 15. Dzięki niemu będziesz wiedział na bieżąco, o tym co dzieje się w branży.

E-mail:

Archiwum:

Podsumowanie tygodnia 03 lipca 2020 r.
Podsumowanie tygodnia 26 czerwca2020 r.
Podsumowanie tygodnia 19 czerwca 2020 r.
Podsumowanie tygodnia 12 czerwca 2020 r.
Zapis Wypis

Dziennik branżowy - obecnie 9268 czytelników

Zapisując się na ten newsletter będziesz wiedział jako pierwszy, o wszystkim, co dzieje się w branży. Co dwa dni przed południem przedstawimy Ci najświeższe informacje o wydarzeniach w branży, i wskażemy najciekawsze sprawy, poruszane w mediach - gazetach codziennych, tygodnikach i miesięcznikach.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Gastronomii - obecnie 4887 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do właścicieli i pracowników restauracji, barów, i innych lokali gastronomicznych. Zawiera on wybrane informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Hotelarzy i Kwaterodawców - obecnie 8903 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do właścicieli i pracowników hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych i innych obiektów bazy pobytowo-noclegowej. Zawiera on wybrane informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik Forum Branży Turystycznej

Tygodnik prezentujący wypowiedzi na forum i poruszający ważne tematy dotyczące turystyki, adresowany do wszystkich związanych z branżą turystyczną, hotelarską, gastronomiczną i transportową.

E-mail:
Zapis Wypis


Zgłoś problem z tą stroną »


Sfinks podliczył rok 2019
Jest zgoda na większą pomoc dla małych przedsiębiorstw i mikrofirm
Rośnie zainteresowanie białymi winami

więcej »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij