Serwis Informacjny Branży Turystycznej

Wyszukiwarka

» Dla turystów
» Szukam partnera
» Kupię
» Sprzedam
» Chcę wynająć
» Oddam w wynajem
» Dam pracę
» Dam staż
» Szkolenia
» Szukam pracy

Centrum informacji prasowych na GASTRO-INFO.PL


Misją serwisu informacyjnego GASTRO-INFO.PL jest rzetelny przekaz informacji w branży.

Dlatego też, wszystkie firmy związane z turystyką, hotelarstwem, gastronomią i transportem zachęcamy do przysyłania informacji na temat swojej działalności, nowych produktów i usług, oraz wydarzeń istotnych dla innych firm.

Publikacja informacji nastąpi, jeśli jest ona zgodna z poniższymi wytycznymi i uznamy ją za ciekawą dla branży.
Publikacja jest bezpłatna.


Dlaczego warto:
Dziś informacja jest cenniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Szum reklamowy powoduje, że coraz trudniej przekazać informacje o swojej firmie i jej ofercie do partnerów i klientów. Dlatego wiele można zyskać na rzetelnym przekazie informacji wewnątrz branży w odpowiednich serwisach informacyjnych.
Aktualności z naszego serwisu informacyjnego są czytane przez właścicieli i pracowników firm oraz organizacji szeroko pojętej branży turystycznej. Trafiają one także w postaci newsletterów do zarejestrowanych czytelników (więcej o newsletterach można dowiedzieć się tutaj). Dzięki swojej popularności nasz serwis informacyjny jest dobrym medium do przekazywania informacji wśród firm, a do tego działa szybko - informacje publikujemy na bieżąco, a czytelnicy otrzymują dziennik lub tygodniki lub newsletter branżowy.

Warunki publikacji:
Aby informacja przekazana przez Państwa została opublikowana w naszym serwisie informacyjnym oraz newsletterach musi spełniać kilka warunków:
  • musi być prawdziwa i bezstronna, co znaczy, że nie należy wartościować informacji w niej zamieszczanych,
  • nie może być dłuższa niż 3000 słów,
  • nie może zawierać odsyłaczy jako istotnej części np. podanie "wszystko znajduje się na stronie: www.xxx.pl/nowy_produkt.html" jest niewłaściwe, natomiast odsyłacze jako uzupełnienie i dalsze źródło informacji są jak najbardziej mile widziane,
  • nie może naruszać interesów innych firm,
  • informacja musi być dostarczona pocztą elektroniczną,
  • oprócz samej informacji, wiadomość musi zawierać dane oraz adres firmy lub osoby, która ją przesyła. Dla dobra interesu samego przesyłającego informację, proponujemy podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu e-mail lub telefonu. Ułatwi to kontakt z Państwem, tych którzy są zainteresowani tą informacją i chcieliby np. poznać więcej szczegółów na temat przedstawianej przez Państwa promocji,
  • nie gwarantujemy opublikowania informacji dostarczonych w języku innym niż język polski,
  • przesyłając informację zgadzają się Państwo na wykorzystanie jej tekstu oraz innych załączonych materiałów w serwisach należących do właściciela GASTRO-INFO.PL w celu jej rozpowszechnienia,
  • w przypadku wystąpienia błędu w otrzymanej informacji prasowej, serwis GASTRO-INFO.PL nie odpowiada za skutki publikacji, choć obiecuje dołożyć starań, aby poinformować czytelników o poprawnej informacji po otrzymaniu odpowiedniego wyjaśnienia i pod warunkiem, iż błąd był istotny.
Swoje informacje proszę przesyłać na adres centrumprasowe@tur-info.pl. Nadmiar informacji i/lub ich chaotyczne podanie, spowoduje opóźnienie lub odrzucenie zamieszczenia danej informacji.

My ze swojej strony możemy zapewnić, że nie pozostawimy dobrze przygotowanych Państwa informacji bez odzewu. Przy wykorzystaniu tekstu przesłanej informacji, zastrzegamy sobie prawo do jego zmian - w tym jego skracania i reformatowania.

O kolejności informacji w wysyłkach decyduje wyłącznie ocena content managera, który daną publikację przygotowuje. Jedynym używanym tu kryterium jest atrakcyjność tematu - rozumiana jako połączenie oceny, iż czytelnik z daną informacją powinien się zapoznać (gdyż jest użyteczna) i że czytelnik chciałby się z daną informacją zapoznać (gdyż jest ciekawa).
Chcemy, aby nasze informacje były atrakcyjne i dlatego firmy, które zadbają o atrakcyjność informacji (podając np. szczegóły lub ciekawostki) łatwiej mogą liczyć na publikację materiałów.

Ostrzeżenie:
Ponieważ rzetelność publikowanych informacji w serwisie jest dla nas najważniejsza i niesie także dla publikujących istotną korzyść, będziemy jej bezwzględnie wymagać.
W przypadku przekazania nam informacji nie prawdziwej, niezgodnej z prawem, wyraźnie stronniczej lub naruszającej dobro innych stron, firma straci możliwość publikowania informacji na naszych łamach.


Content ManagerZgłoś problem z tą stroną »


Sfinks podliczył rok 2019
Jest zgoda na większą pomoc dla małych przedsiębiorstw i mikrofirm
Rośnie zainteresowanie białymi winami

więcej »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij